EuroSymbol Innowacji 2013

Szpital Eskulap został laureatem programu Symbol 2013, uzyskując tytuł „EuroSymbolu Innowacji 2013”. Tytuł przyznawany przez Monitor Rynkowy Dziennika Gazety Prawnej jest  wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je firmy, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą.

Jak podkreślali przedstawiciele kapituły, ich uwagę zwróciły nowatorskie rozwiązania, które są standardem w Eskulapie. Sale hybrydowe i ultranowoczwesne urządzenia  wykorzystywane w diagnostyce i leczeniu. Ale to nie wszystko. Kapituła doceniła również wkład w rozwój nauk medycznych poprzez powołanie Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz aktywną działalność na forum Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz innych towarzystw naukowych. To wszystko sprawiło, że Szpital Eskulap może się poszczycić tytułem, który jest przyznawany tylko najlepszym placówkom w kraju.

Tytuł przyznawany przez Monitor Rynkowy Dziennika Gazety Prawnej.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je firmy, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą. To symbol najwyższej jakości, zaufania klientów i kontrahentów.

Do tej pory laureatami były min. Takie firmy jak: Śląskie Centrum Naukowo Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o., Kredyt Bank S.A., Getin Noble Bank S.A. czy Bakoma S.A.